Beypazarının en köklü sigorta şirketlerinden biri olarak, tüm araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak sigorta çözümleriyle sizlere güvence sağlıyoruz..

Bilkoç Sigorta, 2002 yılından itibaren sigortacılık faaliyetlerine başlamış online, mobil ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve satışı alanında hizmet veren sigorta acentesidir.

Bilkoç Sigorta faaliyet göstermekte olduğu sigorta sektöründe profesyonel ve nitelikli kadrosuyla , müşteri odaklı, kaliteden ödün vermeyen, saygın, çağdaş ve kurumsal bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmayı ilke edinmiştir.

Niyazi Koçyiğit ve Emin Bilgin ortaklığıyla 1989 yılında muhasebe ve finans sektöründe iş hayatına başlayan firmamız, 2002 yılında Bilkoç Sigorta olarak sigorta sektörüne başlayan, 26 yılı aşkın deneyim ve tecrübesi ile sizlere hizmet vermektedir.

Sigorta sektöründe elementer ve hayat branşlarında tam yetkili acentemiz şu an ERGO SİGORTA, ANADOLU SİGORTA ve RAY SİGORTA tam yetkili acentesidir.

Bu sayı iş ortaklarımız ile beraber Türkiyede faaliyet gösteren tüm sigorta şirketleriyle çalıştığımız anlamına gelmektedir..

Faaliyete başladığımız ilk günden buyana Bilkoç Sigorta binlerce müşteriye en iyi fiyat ve en iyi teminatlarla kaliteli sigortacılık hizmeti sunan köklü bir firmadır.